CENTRUM SURFINGU W JASTARNII

Do realizacji przystąpiliśmy od razu po tym jak pojawił się pomysł! Szkoła surfingu? Mega fajnie, ale CENTRUM SPORTÓW SURF and SKATE to już konkret i wisienka na torcie marzeń każdego surfera!

Mamy świetny system szkoleń, posiadamy dwie konstrukcje suchej fali, kryty skatepark, w pełni przygotowaną bazę noclegową, pracujemy z portugalskimi trenerami, mamy zaplecze sprzętowewsparcie sponsorskie i blisko 10 lat doświadczenia! 

Takiego potencjału szkoda nie wykorzystać! Dlatego działamy w temacie i zapraszamy na pełnowymiarowe kursy surf i skate każdym poziomie zaawansowania

isa+logo

POSIADAMY UPRAWNIENIA MIĘDZYNARODOWEJ ORGANIZACJI

INTERNATIONAL SURFING ASSOCIATION

ISA - założone w 1964 roku jest uznawane przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski za światową władzę zarządzającą surfingiem. Członkostwo ISA obejmuje narodowe federacje surfingu ze 113 krajów na pięciu kontynentach. Siedziba mieści się w Cardiff w Kalifornii.

Nuno Brito to jeden z pierwszych portugalskich instruktorów surfingu, którzy wprowadzili surfskate jako pełnowymiarowy element treningu w swoich szkołach i klubach sportowych!

Nuno uczy z nami i nas! Już od trzech pełnych sezonów na półwyspie i lokalnie w Portugali, jesteśmy prowadzeni na trenerów tego sportu przez człowieka, który surfing rozebrał na części pierwsze. Mało tego! To były żołnierz, który zaskakuje wiedzą, uwielbia uczyć i robi to na mega wysokim poziomie! 

Wspólnie z Nuno tworzymy rozbudowany program kursów i międzynarodową metodykę szkoleń SURFSKATE dla pasjonatów tego sportu oraz przyszłych instruktorów!

CENNIK KURSÓW

indywidualne

1 kursant x 1 instruktor
 
2h – 300zł + 1h wynajem deski
4h – 600zł + 2h wynajem deski
6h – 800zł + 3h wynajem deski
8h – 1000zł + 3h wynajem deski

2-3 osoby

cena za osobę
 
2h – 230zł + 1h wynajem deski
4h – 400zł + 2h wynajem deski
6h – 550zł + 3h wynajem deski
8h – 640zł + 3h wynajem deski

4-6 osób

cena za osobę
 
2h – 215zł + 1h wynajem deski
4h – 360zł + 2h wynajem deski
6h – 480zł + 3h wynajem deski
8h – 540zł + 3h wynajem deski

w cenie

 
PIANKA DO PŁWANIA
DESKA i LEASH
OPIEKA INSTRUKTORA
UBEZPIECZENIE OD NNW

wynajem

 
deska surfingowa + leash
1h – 40zł
3h – 100zł
1 dzień – 200zł
pianka – 10zł/1h

SURFING i OBOZY SPORTOWE w PORTUGALII

Surf Camp w Portugalii to propozycja dla młodzieży w wieku od 14 do 18 lat, która lubi wszelkie sporty deskowe i chce spędzić prawdziwie surfowe wakacje nad Oceanem

A to wszystko pod okiem João Macedo (legendy Big Wave) i jego instruktorów z Surf Academia, szkoły założonej przez João w 2000 roku na Praia Grande w Sintrze. Oprócz klasycznych lekcji surfingu jest jeszcze surfskate, treningi balansu, ćwiczenia wytrzymałościowe w wodzie i na pewno rozmowa z João o ratowaniu Oceanów!

Oferta na sezon 2024 i foto relacja z poprzedniego roku znajduje się w zakładce OBOZY.