SURFING NA BAŁTYKU

Nasze szkolenia są wyjątkowe! Po pierwsze nie idziemy na “masówkę”. Wolimy pracować spokojnie i dokładnie, indywidualnie lub w małej grupie (do sześciu osób). Po drugie prowadzimy ciekawe szkolenia teoretyczne, więc zanim wejdziesz do wody, to zdążysz zapoznać się z podstawami, bezpieczeństwem i pozostałymi aspektami surfingu na Bałtyku. 

Pływamy na prognozę, chyba że jest to pierwsza lekcja teoretyczno-praktyczna, gdzie do nauki wystarczy deska i płaska woda. Kursanci zapoznają się wtedy z technikami noszenia deski, technikami efektywnego padlowania, zachowania w wodzie, warunkami, tzw. czytaniem fal i z rozgrzewką ciała/umysłu/oddechu stricte pod surfing. 

Współpracujemy z najlepszymi portugalskimi instruktorami! 
Ich doświadczenie i pasję do surfingu widać gołym okiem, podczas każdego wyjścia na wodę. Szkolimy z dużym zaangażowaniem bo chcemy, aby każdy nasz podopieczny dostał to po co przyszedł. Zapisz się na szkolenie już dziś!

W naszej ofercie znajdą się:

  • kursy indywidualne
  • kursy grupowe 
  • półkolonie SURF & SKATE
  • obozy młodzieżowe
  • wyjazdy za granicę
  • treningi na suchej fali

SZKOLENIA - CO i JAK

isa+logo

POSIADAMY UPRAWNIENIA MIĘDZYNARODOWEJ ORGANIZACJI

INTERNATIONAL SURFING ASSOCIATION

ISA - założone w 1964 roku, jest uznawane przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski za światową władzę zarządzającą surfingiem. Członkostwo ISA obejmuje narodowe federacje surfingu ze 113 krajów na pięciu kontynentach. Siedziba mieści się w Cardiff w Kalifornii.

FIRST STEP - ETAP I

Przeznaczony dla osób, które nie miały wcześniej styczności z surfingiem, oraz tych, którzy pierwsze kroki mają już za sobą, ale przerwali naukę i chcą odświeżyć wcześniej nabytą wiedzę. Właśnie dla takich osób przygotowaliśmy kompleksowe szkolenie, stanowiące podstawę do dalszego rozwoju w tym sporcie na całym świecie. Podczas szkolenia dowiesz się czym jest surfing, poznasz zasady bezpieczeństwa i techniki efektywnego padlowania!

SECOUND STEP - ETAP II

Przeznaczony dla osób, które przeszły ETAP I i samodzielnie potrafią łapać spienione fale. Podczas drugiego etapu nasi kursanci nauczą się jak wypływać za przybój (tzw. outside), czyli tam gdzie będziemy łapać pierwsze prawdziwe fale! Skupimy się na właściwym ustawieniu deski w stosunku do fali, nad jazdą w poprzek fali, powrotami i wszystkimi aspektami surfingu na poziomie średniozaawansowanym.

ON THE WAVE - ETAP III

Ten poziom jest dla osób samodzielnych, które potrafią łapać fale i płynąć na nich w obie strony. W programie tego szkolenia znajduje się wiedza o tym jak bezpiecznie wypłynąć i wpłynąć na line up, o tym jak czytać fale które fale są najlepsze, oraz jak wykonać pierwsze manewry. Etap III obejmuje również VIDEO ANALIZĘ, dzięki której najszybciej dowiesz się co jest dobrze, oraz nad jakimi elementami należy jeszcze popracować.

CENNIK SZKOLEŃ

INDYWIDUALNIE

1 kursant x 1 instruktor
 
2h – 300zł + 1h wynajem deski
4h – 600zł + 2h wynajem deski
6h – 800zł + 3h wynajem deski
8h – 1000zł + 3h wynajem deski

2-3 OSOBY

cena za osobę
 
2h – 230zł + 1h wynajem deski
4h – 400zł + 2h wynajem deski
6h – 550zł + 3h wynajem deski
8h – 640zł + 3h wynajem deski

4-6 OSÓB

cena za osobę
 
2h – 215zł + 1h wynajem deski
4h – 360zł + 2h wynajem deski
6h – 480zł + 3h wynajem deski
8h – 540zł + 3h wynajem deski

W CENIE KURSU

 
PIANKA DO PŁWANIA
DESKA i LEASH
OPIEKA INSTRUKTORA
UBEZPIECZENIE OD NNW

PO ZA KURSEM

 
deska surfingowa + leash
1h – 40zł
3h – 100zł
1 dzień – 200zł
pianka – 10zł/1h