KRYTY SKATEPARK

Projekt został zapoczątkowany wiosną 2023 roku przy współpracy z kampingiem Molo Surf Spot. Magazyn nieużywanego sprzętu, który to służył później jako hala do zajęć alternatywnych z młodzieżą obozową, otrzymał nową bitumiczną nawierzchnie oraz osiem profesjonalnie złożonych konstrukcji z drewna, które dostosowane są pod wszystkich użytkowników. Park jest sztucznie naświetlany i można go wynająć na własny użytek (odpłatnie).

Posiadamy również rampę, z której można korzystać za darmo i znajduje się ona przed recepcją naszej szkoły. Kryty skatepark działa w sezonie codziennie w godzinach 9.00-21.00. Z przeszkód mogą korzystać osoby jeżdżące na deskorolkach, hulajnogach wyczynowych, deskach surfskate i rowerach typu BMX.

Na terenie obiektu panuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych i papierosów elektrycznych.  

SKATE PASS na SKATE PARK i FALE

1 osoba / 1h

1h - 30 zł
3h - 65 zł
5h - 95 zł
10h - 170 zł

skate pass + deska

1h - 50 zł
3h - 85 zł
5h - 110 zł
10h - 190 zł

skate info

kask i podstawowe ochraniacze są obowiązkowe dla osób do 18tego roku życia

NAUKA JAZDY

Pierwsza godzina zajęć odbywa się na twardej płaskiej nawierzchni i podstawowych przeszkodach skateparku, gdzie uczestnik kursu zapoznaje się ze sportem, poznaje swój zmysłu równowagi oraz stopniowo buduje pewność siebie na desce.

Na tym spotkaniu instruktor omawia pierwsze wykonywane przejazdy, triki z deskorolką (przed oliee) czy zasady korzystania z przeszkód. Ocenia się wtedy możliwości jakimi prosperuje podopieczny (lub grupa) i dopasowuje program dalszego szkolenia.

Ukończenie kursu deskorolki w naszej szkole, wiąże się nabyciem konkretnej dawki wiedzy! Uczestnicy nie tylko będą w stanie samodzielnie jeździć po przeszkodach i wykonywać podstawowe triki, ale będą również umieli świadomie ocenić swoje predyspozycje do kolejnych trików, będą wiedzieli w jaki sposób podejść do tych zaawansowanych oraz pojeżdżą z najlepszymi!

PODCZAS KURSU
DOWIESZ SIĘ:

  • jakie są zasady bezpiecznej jazdy i ogólne info o sporcie
  • konstrukcje deskorolki, budowę trucków i kół
  • poprawne ustawienie pozycji względem deski
  • techniki rozpędzania się, odpychania, jazdy i hamowania
  • podstawy jazdy na przeszkodach w skateparku
  • techniki zwracania na backside i frontside
  • techniki pompowania i nabierania prędkości
  • podstawowe triki na płaskim, rampie i przeszkodach
cennik-szkoleń-surfskate