CUTBACK WAVE W PORCIE JASTARNIA

Wow, ale to zleciało! Ledwo się człowiek obejrzy a już nadchodzi kolejny sezon na półwyspie!

W tym czeka nas dużo zmian! Po pierwsze, zmieniamy miejsce.  Statek zacumowaliśmy bliżej ronda, nadal w Porcie Jastarnia na ulicy Rybackiej,  nadal obok Food Portu i nadal obok Camping Molo Surf. Po drugie mamy jeszcze więcej pomysłów i energii do pracy. Po trzecie powiększamy nasz Team!

A co nowego czeka na Was? Na pewno klimat miejsca – robimy coś ekstra! Skate rampa na deskorolkę – będzie grubo jeżdżone! Wydarzenia  – mamy ich trochę! Oprócz tego będziemy Was szkolić, będziemy z Wami pływać, będziemy się wspólnie dobrze bawić, będziemy zdrowo jeść, będziemy się rozciągać, biegać, ćwiczyć, nagrywać vlogi, medytować, jeździć, jeździć i jeździć! Taki mamy na plan na sezon wakacyjny 2022.

No i jak pewnie zauważyliście, tworzymy nową stronę! Będzie to bardzo kompleksowa strona, bo zamkniemy w niej wszystko! Będzie to poradnik szkoleniowy, będzie to blog podróżniczy, sklep internetowy, forum surf and skate i wiele innych takich. Chcemy aby strona ta była miejscem gdzie każdy może zajrzeć  i gdzie każdy może poczuć się jak na fali!