TEAM CUTBACK WAVE

Do naszej ekipy dołącza Hania, Sara, Michał i Andrzej.

Hania i Sara zajmą się biurem, zapisami na zajęcia i wszystkimi najważniejszymi formalnościami! Dziewczyny to szyja zespołu, więc musimy jak najlepiej o nie zadbać. To właśnie z Sarą i Hanią będziecie mogli porozumieć się na pierwszej linii, zapisać się na lekcje, czy kupić deskę lub wynająć fale.

Andrzej i Michał będą odpowiedzialni za szkolenia indywidualne i testy desek w różnych fajnych miejscach. Andrzej szkolił u nas wcześniej z małą przerwą, a Michał dopiero zaczyna swoją przygodę.

Kamila, Kacpra, Dominika i Łukasza już znacie! Rok temu szkolili, prowadzili obozy BORSUK CAMPS, prowadzili warsztaty artystyczne, pływali na surfingu i byli dostępni na miejscu!

Będzie z nami jeszcze jeden instruktor lub instruktorka surfingu, ale w tym temacie jeszcze chwila ciszy. Aktualnie postawiliśmy namiot, stawiamy falę, kładziemy kostkę i rampę pod skate’a, oraz szykujemy się na bardzo intensywne dwa miesiące! Widzimy się na miejscu, a tymczasem zapraszamy Was na nasz profil Facebook, YouTube oraz Instagram – wrzucamy tam wszystko co aktualnie się dzieje! 

No Comments yet!

Your Email address will not be published.